O mnie

Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży.

Ukończyłam studia medyczne w CMUJ w 2007 roku a następnie w latach 2009-2014 realizowałam ścieżkę specjalizacyjną z psychiatrii dzieci i młodzieży w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. 

Doświadczenie kliniczne zdobyłam min. w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Poradnii Przyklinicznej, Oddziale Psychiatrii Dzieci Szpitala im.Św.Ludwika w Krakowie.

Jako lekarz konsultant współpracowałam z Ośrodkiem Wczesnej Pomocy Psychologicznej na Półkolu zajmującym się diagnozą i orzecznictwem dzieci z diagnozą spectrum autyzmu.

Ukończyłam całościowe, 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w certyfikowanych ośrodkach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne oraz Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej przy Klinikice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży CMUJ).

Dodatkowo realizuję szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie (ceryfikowany Ośrodek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Pracuję w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym korzystając ze stałej superwizji u superwizora PTP.

Posiadam doświadczenie dydaktyczne współpracujac z Collegium Medicum oraz realizując zajęcia dydaktyczne z zakresu psychiatrii dziecięcej ze studentami medycyny CMUJ ;Szkoła dla Obcokrajowców. 

W gabinecie prywatnym prowadzę diagnozę i leczenie dzieci w każdym wieku, młodzieży oraz młodych osób dorosłych.

Posiadam uprawnienia do wydawania zaświadczeń do celów orzeczniczych (nauczanie indywidualne, kształcenie specjalne, zaswiadczeń do Zespołu Orzekania o Niepełnosprawności, zwolnień lekarskich ZUS ZLA itp.)

Konsultuję również w języku angielskim.